Goede loodgieter Wassenaar gezocht

1 min gelezen

Afgelopen week zijn we begonnen met het renoveren van onze badkamer. vanaf het moment dat we begonnen zijn met het verwijderen van de tegels hadden we er eerlijk gezegd al de balen ervan dat we eraan zijn begonnen. Niet zozeer het gehele proces, meer het feit dat er zoveel werk is wat we niet zelf kunnen. Door op het internet te zoeken naar een bedrijf die ons hiermee kan zijn helpen zijn we terecht gekomen op de website van loodgieter Wassenaar. Dit bedrijf weet tenminste maar al te goed hoe dat een nieuwe badkamer eruit hoort te zien. Door goede afspraken met hun te maken is mij in ieder geval duidelijk geworden dat de kosten aan de lage kant blijven. logolommersklkl

Waarom een loodgieter?

Doordat hun bij ons het toilet ook reeds hebben gerenoveerd wisten we ook deze keer hun te vinden. Onze eerste gesprek verliep dan ook prima. Hun zijn dan ook bij ons langs geweest om te bekijken wat er allemaal gebeuren moest. Hoe dat de badkamer eruit ziet momenteel zal ik maar niet over spreken, het is niet bepaald rooskleurig. Tegels liggen er half af en douchen gaat maar net goed. Doordat we ook duidelijk hebben gezegd dat we hopen dat hun zo snel mogelijk konden beginnen staan ze morgen bij ons al voor de deur! Dit is dan ook de beste loodgieter Wassenaar en omstreken!team-1