Woning ontruimen na overlijden lastig?

1 min gelezen

banner dienstWanneer er iemand komt te overlijden en diegene woonde alleen is het vanzelfsprekend dat woning ontruimen na overlijden dient te gebeuren. Vreselijk natuurlijk want een periode van rouw is noodzakelijk om het verlies te verwerken. Wist je dat er diverse bedrijven te vinden zijn die je hierin kunnen assisteren? Het verwerken van het verlies kunnen ze wellicht niet, het assisteren met de woonruimte zeer zeker wel. Bij Fast & Fix kan je terecht als het gaat om het leegruimen van de woning ongeacht hoe groot het woonruimte is. Voor hun is het een project waarin ze graag assisteren om de nabestaande iets wat te verlichten in het verlies, je bent immers al druk genoeg toch?Afbeelding7

Snel te regelen.

Zodra er iemand is overleden treedt er bij diverse instanties een routine in. Denk hierbij aan het regelen van de uitvaart, vergeet niet de woonruimte. Hoe cru het ook klinkt maar een woningstichting of verzorgingstehuis ziet graag de ruimte weer leeg. Klinkt natuurlijk niet prettig om te horen maar een woning ontruimen na overlijden is eenmaal lastig en dient wel te gebeuren. Bij Fast & Fix kan je terecht  voor het leegruimen van de woning. Tevens bieden ze ook de mogelijkheid om de meubels tijdelijk op te slaan zodat je dit in een later stadium kan uitzoeken en eventueel wegdoen. Afbeelding6