Tafelpoten van staal voor de beste prijs online: EIKENvakman.nl

2 min gelezen

Bent u actief op zoek naar stalen tafelpoten? Neem dan zeker een kijkje op EIKENvakman.nl: stalen tafelpoten voor de beste prijs & snel thuis bezorgd! Tafelpoten van staal zijn uiteraard ideaal voor een stoere (eetkamer)tafel, zeker in combinatie met een sfeervol eiken tafelblad! Deze bestelt u uiteraard ook eenvoudig online bij EIKENvakman.nl! Onze stalen tafelpoten worden met de hand vervaardigd, zijn vervaardigd uit 3 mm dik staal, worden gecoat met fijnstructuur in 4 kleuren, zijn voorzien van stevige montageplaten en aan de onderzijde voorzien van een versteldop. Topkwaliteit dus en bij ons online altijd voor de beste prijs!

Tafelpoten van staal in 4 kleuren:

Onze stalen tafelpoten worden gepoedercoat en zijn dus voorzien van een hoogwaardige poedercoating met fijnstructuur. Deze poedercoating zorgt voor een lichte structuur in het oppervlakte van uw stalen tafelpoot (niet glad). Naast een stoere & robuuste uitstraling zorgt deze fijnstructuur coating tevens voor een ‘licht matte’ kleurtint. Ook is een fijnstructuur poedercoating – t.o.v. een gladde coating – minder gevoelig voor beschadigingen, minder krasgevoelig en vallen kleine oneffenheden minder (snel) op. Een metalen tafelpoot inclusief fijnstructuur coating: Mooi & Praktisch dus! U kunt bij EIKENvakman.nl een stalen tafelpoot incl. coating bestellen in 4 kleuren. Wij hebben bewust gekozen voor de meest gewenste kleurtinten: Zwart, antraciet, transparant (blank) en wit. Al jarenlang is zwart de meest populaire kleur van onze stalen tafelpoten, echter is transparant (staal kleur) ook erg gewild, zeker binnen een industrieel interieur. Een antraciete stalen tafelpoot oogt net iets minder hard dan zwart en past eigenlijk altijd en in ieder interieur. Een witte stalen tafelpoot is echt de trend van dit moment, enorm modern, een tintje eigentijds en zeer stijlvol. Wat uw wensen ook zijn, altijd een passende tafelpoot van metaal bij EIKENvakman.nl!