Sagina subulata iets voor jou?

1 min gelezen
Sagina subulata

Ben jij op zoek naar wat extra’s in je tuin omdat je tuin nog niet helemaal compleet is? Dan is er een goede oplossing voor jouw tuin. Je kan kijken voor nieuwe planten en bomen maar er is iets beters. Sagina subulata is een plant die je goed gebruikt word als bodembedekker. Het is niet echt een boom of plant maar staat er wel heel mooi bij. Deze plant lijkt een beetje op mos en is een groenblijvend plantje met een lange bloei met witte bloemen. Deze plant vormt na een tijd een mooi tapijt in je tuin, ideaal toch?

Sagina subulata

Waar te plaatsen?

Deze planten kunnen goed worden gebruikt als vervanging van gras of te plaatsen op lege plaatsen. Je kan er niet op lopen zoals gras maar is wel een goede vervanger. Je kunt deze plantjes ideaal gebruiken tussen stapstenen, in een rotstuin, in bloempotten of als bodembedekker. Je kunt deze plantjes dus op veel plekken gebruiken. De plant wordt ongeveer 5 centimeter groot en het is goed om hem in groepen van 12 te plaatsen.

Ben jij benieuwd naar deze Sagina subulata? Dan kan je altijd een kijkje nemen op de site voor meer informatie.