Onze Bouw-handel lichtkoepel

1 min gelezen

opstand3Om de zoveel tijd veranderen wij ons interieur, dit keer hebben we het wat groots aangepakt en hebben we ook buitenhuis wat aanpassingen gedaan zo dat het in de zomer wat aangenamer is om te zitten. Ook hebben we een hele onderneming gehad aan het plaatsen van iets nieuws,namelijk een Bouw-handel lichtkoepel. Hoe we op dit idee kwamen is vrij simpel, de buren hebben het ook en we vonden het zo prachtig dat we het zelf ook maar wilden. Eerst moesten we natuurlijk kijken wat de maten waren van de koepels en daarna kijken of het ook mogelijk was om er bij ons een te plaatsen, gelukkig was dat geen probleem en hebben we dit dan ook maar meteen laten doen.lichtkoepel_helder_1

Totaal geen spijt

Toen de Bouw-handel lichtkoepel eenmaal geplaatst was waren we helemaal weg van het eindresultaat en gelukkig hebben we ook totaal geen spijt gehad om dit door te zetten. De hulp van het bedrijf was super en ze hebben ons goed geholpen met advies geven zo dat we de juiste koepel kozen voor onze woning. We voelen ons nu echt ‘Thuis’ en kunnen niet wachten op de reactie van de anderen wanneer ze langskomen om het eindresultaat te bekijken.opstand7