Kom je in aanmerking voor kozijnen vervangen subsidie?

1 min gelezen
Kozijnen vervangen subsidie

Het kan zijn dat je je kozijnen wil vervangen, maar wat zijn dan de opties voor jou? Misschien kun je in aanmerking komen voor kozijnen vervangen subsidie. Op het moment dat jij je oude kozijnen gaat vervangen is dat een goede optie want dan kun je alles beter isoleren. Je krijgt dan minder tocht in de woning, je energiekosten worden ook lager en de CO2 uitstoot gaat naar beneden. De overheid stimuleert het daarom ook dat mensen kiezen voor kunststof kozijnen.  

Kozijnen vervangen subsidie

Voordelen kozijnen vervangen subsidie

Misschien kom je wel in aanmerking voor kozijnen vervangen subsidie. Maar er zijn wel een aantal voorwaarden waar je dan aan moet voldoen. Zo moet je bijvoorbeeld eigenaar zijn van de koopwoning en het moet ook je hoofdverblijf zijn. Je moet de aanvraag doen en dan moet je twee isolatiemaatregelen uitvoeren. Er geldt een vervanging van minimaal 10m2 (gecombineerd met HR++ glas en triple glas). Er zijn nog meer voorwaarden maar daar kom je achter als je het traject gaat starten om subsidie aan te vragen. Hoe hoog de subsidie is die je krijgt hangt af van welke maatregelen je uit laat voeren. Verdiep je daarom goed in alle opties en dan kun jij direct nagaan welke isolatiemaatregelen je uit kunt laten voeren. Het is even een kwestie van investeren, maar je krijgt ook geld terug en blijft geld besparen.