Duurzame eiken planken bij Mammoettafels!

1 min gelezen
eiken planken

Je kunt bij mammoettafels terecht voor erg veel verschillende soorten meubels. Zo kun je er bijvoorbeeld terecht als je een tafel op maat wilt laten maken maar je kunt bijvoorbeeld ook bij ze terecht als je op zoek bent naar een nieuwe bank. Naast dat het dus mogelijk is om bij hen meubels te halen kun je ook bij ze terecht voor losse eiken planken. Deze planken hadden hiervoor een ander doel. Zo werden ze bijvoorbeeld gebruik in oude wagons, op een spoor of in oude schuren. De planken worden dus als het ware gerecycled. Hierdoor zijn de planken er duurzaam en dus erg goed voor het milieu. Want er hoeven geen nieuwe bomen voor worden gekapt. Het mooie aan deze planken is dat ze dus erg natuurlijk zijn. Ze zijn dus niet gemaakt in een fabriek. Hierdoor is ook elke plank anders en uniek. En dat kan weer erg mooi zijn voor in je woning. 

Wanneer eikenhout? 

Wanneer zijn eiken planken nou mooi om te gebruiken? Eigenlijk is eikenhout in erg veel verschillende soorten situaties te gebruiken. Dit heeft onder andere te maken met de natuurlijke en rustieke uitstraling van de plank. Dit zorgt ervoor dat de plank goed te combineren is met allerlei verschillende soorten inrichtingen. Wil jij een beetje inspiratie opdoen op het gebied van eikenhouten meubels? Dan kun je op de website van mammoettafels erg veel verschillende soorten plaatjes vinden van meubels. Voor vragen kun je ook altijd even contact opnemen.