Aankoop van een Geberit UP320

1 min gelezen

Mijn broer had een woning gekocht in Arnhem die echter wel toe was aan een verbouwing. Hij vroeg daarom ook om mijn hulp met het renoveren van zijn woning.Het sanitair van de woning was in een erg oude en slechte staat. Hij wilde de badkamer en de keuken graag verbouwen. De keuken was erg snel klaar en we gingen daarom over tot de verbouwing van de badkamer. Hij wilde voor de badkamer onder andere een nieuwe wc kopen dus we gingen samen op het internet op zoek naar een bedrijf die goede wc’s verkoopt tegen een lage prijs. nadat we een tijdje op het internet op zoek waren gegaan een een aantal websites met elkaar hadden vergeleken kwamen we uit op de website van Toilet Markt. Op de website is erg veel informatie te vinden over wat het bedrijf aan te bieden heeft. Nadat we een kijkje in het ruime assortiment hadden genomen besloten we om over te gaan tot een aankoop van een Geberit UP320.


Aankoop

De Geberit UP320 die mijn broer had gekocht werd aangeboden tegen een zeer scherpe prijs wat aan tuurlijk erg aantrekkelijk was.  De wc was erg snel geleverd en geplaatst door de vriendelijke monteur. De wc werkt super goed en we zijn daarom beide erg tevreden over Toiletmarkt.