Indrukwekkende expositie schilderijen

1 min gelezen

Wij zijn afgelopen week naar een indrukwekkende expositie schilderijen geweest. De kunstenares, Aly Grelling, is de maker hiervan. Maar niet alleen maakt zij kunt voor aan de muur, ook voor beelden en fotosessies ben je hier aan het juiste adres. Omdat wij in onze woonkamer een hele kale muur hebben waren wij op zoek naar iets leuks hiervoor. Eerst dachten wij aan een ander behang of schrootjes, maar dat gaat op den duur vervelen en om deze dan te vervangen is heel veel werk. Daarom wilden wij het op een simpele manier oplossen.  

Fraai resultaat

Je zal je wel afvragen op welke simpele manier wij dit hebben gedaan. Nou dat ga ik je nu vertellen: Wij zijn naar de expositie schilderijen van Aly Grelling geweest en hebben daar één van haar mooiste werken gekocht. Deze hebben wij nu aan de muur hangen en als wij er genoeg van hebben kan deze plaats maken voor een ander fraai exemplaar. Doordat deze kunstenares met heel veel frisse kleuren werkt is het voor ons echt een super oplossing om deze kunst aan de muur te hangen. Tegen de tijd dat wij hier genoeg van krijgen, brengen wij weer een bezoek aan deze atelier en zoeken een nieuw model uit.