Graniet vensterbanken bij NATUURSTEENvakman.nl, voordelig & op maat!

2 min gelezen

Een graniet vensterbank op maat leveren wij snel en voor de beste prijs. NATUURSTEENvakman.nl biedt een gericht assortiment graniet vensterbanken, waarbij we bewust hebben gekozen voor de ‘hoofdtinten’ zwart, antraciet en grijs. Met vensterbanken van Nero Assoluto (Absolute Black), Impala en Steel Grey, verkrijgbaar in divese oppervlak afwerkingen, is de kans groot dat u bij ons slaagt in uw zoektocht naar een passende vensterbank van graniet. Klik door naar de detailpagina en vul daar de gewenste lengte in (centimeters). De exacte prijs wordt direct getoond, wel zo handig! Vervolgens kunt u uw maatwerk vensterbank direct bestellen. In eigen natuursteen zagerij wordt uw vensterbank mooi op maat gezaagd, goed afgewerkt en snel klaargemaakt voor transport. En heeft u specifieke wensen op het gebied van zagen, zoals bijvoorbeeld in verstek gezaagd, of met een hoekuitsparing gezaagd? Dit kunt u eenvoudig online meebestellen. Graniet vensterbanken voor de beste prijs; NATUURSTEENvakman.nl.

NATUURSTEENvakman

Meer informatie over graniet:

Graniet staat bekend om de enorme hardheid in combinatie met haar mooie donkere kleur met prachtige korrelige tekeningen. Graniet is een oersterke natuursteen soort en is extreem duurzaam, krasbestendig, hittebestendig, zuurbestendig en stoot- en slijtvast, dus ook erg onderhoudsvriendelijk. Graniet is een stollingsgesteente / dieptegesteente en bestaat voornamelijk uit drie mineralen; veldspaten, mica’s en kwarts, waarbij kwarts met ongeveer 50% het primaire bestandsdeel van graniet betreft. Graniet wordt gevormd door het ondergronds stollen van magma. Door de langzame afkoeling hebben de mineralen de tijd gekregen hebben om kristallen te vormen. De naam graniet komt van het Latijnse Granus, dat staat voor korrel, en verwijst naar het korrelige uiterlijk van graniet. In België komt graniet voor, al is hier het meeste reeds gewonnen en in Nederland komt graniet sporadisch voor in de vorm van zwerfstenen.